Pentti Veroma

605562

PENTTI VEROMA (1903-1979): "Storm", signerad samt daterad -71, olja på duk, 48x69 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Pentti Veroma

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4553372
2019-01-08 08:23:36
100

2019-01-15 kl 17:04
Slutpris EUR:
100
1 044 SEK, 117 USD
Utropspris EUR:
500