Ville Vallgren

605560

VILLE VALLGREN (1855-1940) Marjatta, signerad och daterad Paris 1889, gips, höjd 37 cm + sockel 21 cm

Kraftigt skadad, många reparationer

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Ville Vallgren

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4564275
600
4563441
65
4558107
60
4553640
55
4553370
50

Slutpris EUR:
600
6 112 SEK, 666 USD
Utropspris EUR: