James Coignard

605556

JAMES COIGNARD (1925-2008) Skepnader
Sign. Carborundum etsning 42x39 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

James Coignard

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4567121
70
4562476
65
4557781
60
4557779
35
4557668
30

Slutpris EUR:
70
725 SEK, 80 USD
Utropspris EUR:
200