Viktor Petrovich Zhurakovski oljemålning

605555

VIKTOR PETROVICH ZHURAKOVSKI (1928-2001) "Badare", signerad och daterad -92, olja på duk, ca 70x70 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4564691
100
4564690
60
4558876
30

Slutpris EUR:
100
1 036 SEK, 114 USD
Utropspris EUR:
600