Mattias Givell foto

605554

MATTIAS GIVELL (född 1963): (3) ''Watching Art'', signerade ''M Givell'' och daterade -97, fotografi, MDF och plexiglas, ca 60x100 cm

Något gulnad, rester av tejp

Konst, Nutida

Rum 15

Mattias Givell foto

Budhistorik (1 bud)

4564569
2019-01-14 09:20:41

2019-01-15 kl 10:26
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.