Nils Gunnar Zander

605553

NILS GUNNAR ZANDER (född 1944): Abstrakt komposition, signerad Zander, Melbourne a tergo och daterad -92, blandteknik på duk, 167x207 cm

Smrre slitage

Konst, Nutida

Rum 2

Nils Gunnar Zander

Budhistorik (6 bud)
4567519
4 400
4561751
4 200
4566990
4 200
4561751
2 800
4560238

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.