Richard Davies färglitografi

605552

RICHARD DAVIES (1945-1991): (2) "The floating city - Stockholm South", signerad och daterad Richard Davies 1988, numrerad 37/125 samt "The floating city - Stockholm North", signerad och daterad Richard Davies 1988, numrerad 64/125, färglitografier, bladmått ca 74x108 cm

Ej examinerad ur ramen, en mindre repor på glaset

Fack 23

Richard Davies färglitografi
Budhistorik

2019-01-15 kl 11:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.