Saltkar silver

605550

SALTKAR, silver, otydliga stämplar, 1700-tal, möjligen Irland, höjd ca 3,5 cm, vikt 44 g

Silver

Saltkar silver

Budhistorik (3 bud)

4562545
4561517
4553600

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.