Roland Svensson litografier

605542

ROLAND SVENSSON, litografier, 4 st, "The Helmsman", "The landing Place", "The return" samt "Spetsbergen, Kings Bay", signerade samt numrerade specialutgåva 10/75 samt H C XLVIII, de tre första ca 30x42 cm

Roland Svensson litografier

Budhistorik (6 bud)
4554558
750
4554580
700
4554558
650
4554576
600
4554558

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.