Figurscen oljemålning

605541

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), kopia efter Johannes Lingelbach: Figurscen, olja på pannå, ca 24x33 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Figurscen oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4566359
2 400
4568169
4566359
4564913
950
4557572
450

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.