Diana upptäcker Calistos havande oljemålning

605540

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal), troligen efter Antoine Coypel eller Francesco Albani: Diana upptäcker Calistos havande, olja på pannå, ca 27x33 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
4566824
4566262
1 800
4563386
4554529
4553506
650

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.