Ytterfoder stora blomkrukor jugendstil

605537

YTTERFODER, 1 par, porslin, jugendstil, 1900-talets andra hälft, reliefdekor med liljor, höjd 23 cm, diameter ca 35 cm

Bruksslitage

Keramik/Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (17 bud)
4562059
4566930
1 400
4562059
1 300
4562634
4562059

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.