Karmstol senjugend

605536

KARMSTOL, 1920-tal, senjugend, betsad mahogny, grönt konstläder med tennlickor, sitthöjd 45 cm

Armstöd med lagningar

Möbler, Fåtöljer

Rum 21

Karmstol senjugend

Budhistorik (5 bud)
4561743
4561741
700
4561740
500
4554703
4553388

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.