Stolar Malmsten

605534

CARL MALMSTEN, "Herrgården", stolar, 4 st, Bodafors, 1900-talets mitt, bemålade, stoppad sits, brännmärkta Carl Malmsten, sitthöjd ca

Slitage, en stol med en trasig ryggpinne

Möbler, Stolar

Rum 8

Stolar Malmsten

Budhistorik (14 bud)
4567433
2 400
4567597
2 400
4567433
4567595
4567433
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.