Carl Malmsten matbord Herrgården

605533

CARL MALMSTEN, "Herrgården", matbord, grålackerat, höjd ca 75, 140x100, iläggsskivorna vardera bredd 55 cm

Slitage, skiva med repor/skador

Möbler, Matbord

Rum 3

Budhistorik (12 bud)
4567268
1 900
4564415
1 800
4562258
1 700
4561785
1 600
4560287

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.