Spegel rokoko

605530

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, kantglas med målad dekor, ca 106x47 cm

Renoverad och kompletterad, senare förgyllning och bakstycke, glas med repor och fläckar

Speglar

Rum 7

Spegel rokoko

Budhistorik (24 bud)
4567663
6 000
4567660
5 800
4567659
5 600
4566910
5 400
4566889
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.