Spegel med lampetter

605521

SPEGEL MED LAMPETTER, mahognyfanér samt skärmar i opalglas, mässingsdekor, 1940/50-tal, höjd 115, bredd 56 cm

Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen

Speglar

Rum 4

Spegel med lampetter

Budhistorik (1 bud)

4554390
2019-01-08 18:01:46

2019-01-15 kl 20:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.