Fratelli Reguitti herrbetjänt

605514

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien,1900-talets andra hälft, bok, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 106 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Fratelli Reguitti herrbetjänt

Budhistorik (11 bud)
4564945
4553238
950
4553238
850
4554057
4553238
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.