Sängbord 1980-tal

605513

SÄNGBORD, 1 par, 1980-tal, vitlackerad bambu, höjd 49, 56x42 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord 1980-tal

Budhistorik

2019-01-15 kl 12:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.