Skåp rokokostil

605511

SKÅP, 1920/30-tal, flammig björk, skuren dekor, invändiga lådfack samt hyllplan, höjd 127, bredd 84, djup 40 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Skåp rokokostil

Budhistorik (5 bud)
4566438
4566435
4563101
4563097
4562905

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.