Soffa blandstil

605508

SOFFA, blandstil, sent 1800-tal, stomme i valnöt, svärtade detaljer, randig tygklädsel, bredd 140, sitthöjd 47 cm

Smärre slitage, klädsel med fläckar

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa blandstil

Budhistorik (8 bud)
4566433
850
4566431
4566430
750
4566429
700
4566428
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.