Skåp sengustavianskt

605502

HÖRNSKÅP, 1800-talets första hälft, sengustavianskt, bemålat i grått, dekor i pastellage, höjd ca 114, 126x66 cm, nyckel finns

överdel, slitage, senare bemålning, smärre skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Skåp sengustavianskt

Budhistorik (9 bud)
4567928
650
4562308
600
4564212
600
4562308
550
4564211
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.