Spegel 1900-tal

605501

SPEGEL, förgylld och bronserad, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, träskuren dekor av bland annat lagerbård, festong, blommor och fleuron, fasettslipat glas, sigillmärkt "L. A. Winberg Malmö Förgyllare", höjd ca 100 cm

Diverse, Speglar

Rum 19

Spegel 1900-tal

Budhistorik (18 bud)
4566755
1 300
4566056
4566753
4566056
4566734
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.