Golvlampa mässing Frandsen

605500

GOLVLAMPA, mässing och blå lackering, ställbar arm, Frandsen, Danmark, 1900-talets andra hälft, höjd ca 130 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 7

Golvlampa mässing Frandsen

Budhistorik (7 bud)
4568664
550
4568658
500
4560768
450
4560731
4555700

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.