Skrivbord

605499

SKRIVBORD med pigtittare, 1800/1900-tal, pigtittaren är ej fastmonterad (ej ursprungligt tillhörande), fanér i valnöt samt detaljer i masurbjörk, skrivbordets höjd 72, 92x54 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 9

Skrivbord

Budhistorik (23 bud)
4567717
1 600
4567713
4567706
1 400
4567705
1 300
4567679

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.