Sekretär

605498

SEKRETÄR, 1800-talets slut, 4 yttre lådor, skrivdel med 7 lådor, nyckelplåtar i brons, fanerad i valnöt, nyckel finns höjd ca 98 samt 79x49 cm

Låset kärvar, skrivskivan sitter löst, fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sekretär

Budhistorik (1 bud)

4562763
2019-01-13 11:24:56

2019-01-15 kl 18:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.