Byrå

605495

BYRÅ, 1800/1900-tal, 6 lådor, fanér i bl a valnöt, handtag i brons, höjd ca 134 samt 77x50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Byrå

Budhistorik (8 bud)
4566267
650
4566947
600
4566267
550
4566946
500
4566267
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.