Monica Lorentzon oljemålning

605494

MONICA LORENTZON (född 1940): Stilleben, signerad M. Lorentzon, olja på pannå, ca 61x99cm

Fack 6

Monica Lorentzon oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4567163
4563017
1 400
4563017
4562292
4561167

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.