Manschettknappsask

605493

MANSCHETTKNAPPSASK, tenn, 1900-talets första hälft, Widerholm & Dahlberg, stämplad ''LAG. SKYDDAD W&D'', dekor av man som kikar ned i asken, höjd ca 2.2 cm, diameter 6.2 cm

Smärre slitage

Diverse, Metall

Monter 10

Manschettknappsask

Budhistorik (20 bud)
4567747
4567738
1 400
4567707
1 300
4567725
4567707

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.