Per-Ola Andersson oljemålning

605492

PER OLA ANDERSSON (född 1961): Abstrakt komposition, signerad Per Ola Andersson, olja på duk, 100x100 cm

Per-Ola Andersson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
4567618
6 800
4567612
6 600
4567611
6 400
4567607
6 200
4567600
6 000

Slutpris SEK:
6 800
668 EUR, 741 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.