Kompasshus

605489

KOMPASSHUS, sekelskiftet 18/1900, koppar, för 2 ljus, höjd ca 22 cm

Bucklor, åldersrelaterat slitage

Nautica/Technica

Kompasshus

Budhistorik (4 bud)

4565058
450
4563162
4554404
4554016

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.