Naliwajko oljemålning

605488

JAN NALIWAJKO (född 1939): Kvinnofigur/Ängel, signerad J. Naliwajko, olja på duk, delvis guldgrund, ca 112x90 cm

Naliwajko oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4568057
4 800
4555627
4 600
4554854
4 400
4553954
4553736

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.