Jan Naliwajko oljemålning

605487

JAN NALIWAJKO (född 1939): Kvinnofigur, signerad J. Naliwajko, olja på duk, ca 115x75 cm

Jan Naliwajko oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4565667
4563083
1 600
4561882
4561880
1 400
4561759

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.