Bengt Lindström litografi

605486

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): figurkomposition, signerad Lindström och 131/200, litografi, bildyta ca 71x52 cm

Smärre gulnad

Fack 34

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (14 bud)
4568128
850
4553431
4568127
4553431
750
4568125
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.