Väggur

605485

VÄGGUR, 1900-tal, i form av radierande strålar, skuren i trä samt förgylld, urtavla i emalj, konvext glas, diameter ca 57 cm

Urtavlan lös, smärre slitage

Klockor/Ur, Väggklockor

Väggur

Budhistorik (15 bud)
4567331
4557957
4560624
4557957
950
4554872
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.