Golvlampa Marian Zawadzki

605475

MARIAN ZAWADZKI, golvlampa, Tilgmans keramik, glaserat stengods, signerad och daterad 1955, höjd exkl lampsockel 48 cm, märkt på undersidan Tilgmans Keramik Made in Sweden

Belysning, Golvlampor

Monter 13

Golvlampa Marian Zawadzki

Budhistorik (9 bud)
4566295
4566294
1 400
4566291
4566290
4566288
700

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.