Urnor Kina

605472

URNOR, 1 par, Kina, 1900-tal, porslin, handmålad dekor, ca höjd 42 cm

Spricka i botten på den ena, glasyrnagg på den andra

Orientaliskt, Porslin

Monter 13

Urnor Kina

Budhistorik (6 bud)
4555981
600
4565793
550
4555981
500
4564772
500
4555981

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.