Vikspegel

605461

VIKSPEGEL, 1900-talets mitt, tredelad, fasettslipat glas, bakstycken i björk, höjd ca 84, största bredd 88 cm

Mindre nagg, slitage, fläckar med lim på baksidan

Speglar

Hylla 2

Vikspegel

Budhistorik (28 bud)
4568149
4568146
4568145
1 900
4568131
1 800
4568129
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.