Ett par karmstolar i rokokostil

605457

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bonat lövträ, klädda i vinröd plysch, pärlspikning, sitthöjd ca 41 cm

Trä med smärre slitage och märken

Möbler, Stolar

Hylla 9

Budhistorik (3 bud)

4566217
750
4563998
4554918

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.