3 pallar av skiktlimmad björk

605455

PALLAR 3 st, skiktlimmad björk, 1900-talets sista kvartal, höjd ca 46, diameter sittplatta ca 32 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 8

3 pallar av skiktlimmad björk

Budhistorik (1 bud)

4554880
2019-01-08 21:25:34

2019-01-15 kl 19:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.