Skåp funkis

605452

SKÅP med skrivskiva, funkis, fanerat i björk, 3 lådor, 2 öppna hyllfack, utfällbar skrivskiva med bakomvarande lådinredning, svärtade dragknoppar, 1930-tal, nyckel medföljer, höjd 112, 135 x 38 cm

Bruksslitage, märken, repor, avslag

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skåp funkis

Budhistorik (7 bud)
4565896
4565895
900
4564328
650
4564327
500
4564326
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.