Fåtöljer, 1 par, sekelskiftet 1800/1900-tal

605451

FÅTÖLJER, 1 par, omkring sekelskiftet 1800/1900-talet, ryggavslut med knappar, mörkbetsade sabelformade bakben samt svarvade framben på trissor, resårsits, sitthöjd ca 40 cm

Brukssltiage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Budhistorik (1 bud)

4554425
2019-01-08 18:12:59

2019-01-15 kl 13:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.