Kaiko Moti färglitografi

605448

KAIKO MOTI (1921-1989): Motiv med katter, signerad Kaiko Moti 1963, numrerad 53/95, färgetsning ca 42x64 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 5

Kaiko Moti färglitografi

Budhistorik (12 bud)
4565994
4566528
4565994
4566526
950
4565994
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.