Soffbord teak & stål

605447

SOFFBORD, bordsskiva fanerad i teak, beställning i förkromat stål, 1960-tal, höjd ca 53, 150 x 55 cm

Bruksslitage, märken/repor, avslag, smärre korrosion

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffbord teak & stål

Budhistorik (1 bud)

4563610
2019-01-13 18:39:27

2019-01-15 kl 20:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.