Karl Örbo oljemålning

605444

KARL ÖRBO (1890-1958): Modellen vid sängen, troligen utförd under 1920-talet, olja på duk duk uppklistrad på pannå, ca 41x33 cm

Karl Örbo oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4567349
4565942
4567346
4565942
950
4567345
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.