Hörnskåp, 1800-tal

605443

HÖRNSKÅP, 1800-tal, trol England, mahognyfanér, mässingsdetaljer, tvådelat, höjd ca 115+115 cm. bredd ca 102 cm

fanérskador, slitage, skador, beslag till dörr skadat

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Hörnskåp, 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4558101
2019-01-10 19:06:49

2019-01-15 kl 11:26
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.