Vägglampa Orno Finland

605440

ORNO, Finland, 1970-tal, vägglampa, justerbar arm, förkromat och lackerat stål, märkt ORNO EFFECTA 100W, höjd ca 24, längd ca 32 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

Belysning, Vägglampor, Design

Hylla 5

Vägglampa Orno Finland

Budhistorik (2 bud)

4565105
4554622

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.