Taklampor 2 st

605438

TAKLAMPOR, 2 st, mässing, 1960-/70-tal, rund form, diameter ca 52 cm

Smärre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Taklampor 2 st

Budhistorik (18 bud)
4566692
4566151
4566151
1 900
4566072
1 800
4561296
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.