Hörnhylla

605436

HÖRNHYLLA, 1900-talets mitt, ekfanér och furu, välvd front, hyllplan, nedtill skåp med två dörrar, höjd ca 218, bredd ca 90, djup ca 51 cm

Slitage, smärre skador, repor

Möbler, Hyllor

Drottninggatan 36, Malmö

Hörnhylla

Budhistorik (5 bud)
4560722
4560440
1 800
4560438
4560374
4558353
650

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.