Barstolar Baker & Hamilton

605435

BARSTOLAR, 4 st, gjutjärn, genombruten sits, bemålade, snurrbara, märkta San Francisco, Baker & Hamilton, Sacramento, sitthöjd ca 71 cm

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Stolar, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Barstolar Baker & Hamilton

Budhistorik (12 bud)
4569574
5 400
4568793
5 200
4568791
4 400
4568790
4 200
4566852

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.